اخبار

 

پیام سرپرست دانشگاه میبد به مناسبت روز جهانی قدس (573 بازدید) تاریخ: 1401/02/09
روز قدس، نماد تجلیِ اتحاد و انسجامِ دنیایِ اسلام در مقابل تمامی زورگویان، ظالمان و ایادی شیطان بر روی زمین است.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه میبد، دکتر عباس نیک نژاد سرپرست دانشگاه میبد به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس پیامی به شرح ذیل صادر کرد:
 

بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس، روز جمعه ی آخرِ ماهِ مبارک رمضان که آن را معمارِ کبیرِ انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) برای امت جهانی اسلام به یادگار گذارد، روز مرز بندی بین حق و باطل و روز صف بندی عدل در مقابل ظلم است. یک روز مقدس برای دفاع از حقیقت، دفاع از حقیقتی فراتر از یک سرزمین غصب شده و روز مبارزه با ظلم و استکبار، ظلم و استکباری فراتر از یک رژیم غاصب و اشغالگر.
روز قدس، نماد تجلیِ اتحاد و انسجامِ دنیایِ اسلام در مقابل تمامی زورگویان، ظالمان و ایادی شیطان بر روی زمین است؛ روز تاکید و توصیه به مقاومت اسلامی و تقویت آن به عنوان برترین سلاحِ کارآمد برای به زانو در آوردن مستکبران بر روی زمین.
روز قدس در یک کلام، روز سربلندی ملت های مسلمان از آزمون خطیرِ دشمن شناسی و دشمن ستیزی و روز تحققِ تعالیم تمامی انبیاء و فرستادگان الهی برای تحقق حکومت عدل الهی و برچیده شدن مظاهرِ ظلم و کفر و عناد در سرتاسر جهان است.
دانشگاهیانِ دانشگاه میبد نیز به سهم خود، هم صدا با تمامی آزادگان و آزادمردانِ جهان و در راستای تجدید عهد و پیمان با آرمانهای بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و تداوم بیعت و اطاعت از ولی امر مسلمین جهان، حضرت امام خامنه ای (ادام الله ظله الشریف) ضمن گرامیداشت و نیز حضور در مراسم روز جهانی قدس، آمادگی خود را برای حضور در تمامی صحنه های استکبارستیزی و نیز مبارزه با صهیونیسم تا تحقق آرمان نهایی محو رژیم جعلی صهیونیسم از کره خاکی و آزادی قدس شریف اعلام می نمایند.
کد خبر: 19/86 نظرات: 0